Ana sayfa

Anhui Yongcheng Electronic and Mechanical Technology Co., Ltd.

Bize hakkında birkaç kelime
Çin Anhui Yongcheng Electronic and Mechanical Technology Co., Ltd. şirket Profili
Çin Anhui Yongcheng Electronic and Mechanical Technology Co., Ltd. şirket Profili
Çin Anhui Yongcheng Electronic and Mechanical Technology Co., Ltd. şirket Profili
Çin Anhui Yongcheng Electronic and Mechanical Technology Co., Ltd. şirket Profili
Çin Anhui Yongcheng Electronic and Mechanical Technology Co., Ltd. şirket Profili
Çin Anhui Yongcheng Electronic and Mechanical Technology Co., Ltd. şirket Profili
Çin Anhui Yongcheng Electronic and Mechanical Technology Co., Ltd. şirket Profili
Çin Anhui Yongcheng Electronic and Mechanical Technology Co., Ltd. şirket Profili
1 2 3 4 5 6 7 8

Anhui Yongcheng Electronic and Mechanical Technology Co., Ltd.

HAKKINDA

Anhui Yongcheng Elektronik ve Mekanik Teknolojisi Co, Ltd

 

Anhui Yongcheng Electronic&Machinery Technology Co., Ltd. Ar-Ge ve tartım, otomatik paketleme ünitesi, ikincil paketleme, robotik paletleme ve taşıma gibi otomatik ekipmanların üretiminde uzmanlaşmış yüksek teknoloji ürünü bir kuruluştur.Pirinç, yem, soya küspesi, un, tahıllar, kavun tohumları, mısır ve benzeri gibi çeşitli granül veya toz malzemelerin otomatik üretim hattında yaygın olarak kullanılmaktadır.Şirket Ağustos 2000'de kuruldu. "Yongcheng", "Geleceğin Asla Sonsuz Başarısı"ndan türetilmiştir. Şu anda, Yongcheng'in yan kuruluşları arasında Anhui Yongpan Electromechanical Co., Ltd. (bu tür paketleme makinelerinin üretim, satış ve servisini üstlenen) bulunmaktadır. elektronik kantitatif teraziler, otomatik paketleme üniteleri, otomatik kutulama makineleri ve ikincil torbalama makineleri gibi), Lu'an Yongcheng Zhuoyue Machinery Processing Co., Ltd. (ölçü aletleri ve otomatik gibi paketleme makinesi ürünlerinin parça ve bileşenlerinin işlenmesiyle uğraşan) paketleme makineleri), Nanjing Yiweile Automation Technology Co., Ltd. (gıda otomatik paketleme makineleri endüstrisinde yeni teknolojilerin, yeni ürünlerin ve yeni projelerin araştırılması ve geliştirilmesiyle uğraşan) Üç yan kuruluş.

 

Çin Anhui Yongcheng Electronic and Mechanical Technology Co., Ltd. şirket Profili 0


Şirket, teknik araştırma ve geliştirme, üretim, satış ve servis personelinden oluşan profesyonel bir ekibe sahiptir.Yaklaşık 10.000 terminal müşterisinin ve yüzlerce tam otomatik paketleme hattının tasarımı ve kullanımı sayesinde zengin endüstri deneyimi biriktirdik.On yıldan fazla bir süredir Yongcheng, yüksek kaliteli ürünler ve olgun kullanarak "yenilik, istikrar, saygı ve mükemmellik" deneyim kavramına bağlı kalmıştır. ve daha fazla işbirliği ve COFCO, Yihai Kerry, Çin Kaynakları Wufeng, Beidahuang, Jiangsu Tarımsal Islah Grubu, Qiuranmi Çin, Şanghay Guangming Pirinç Sanayi Grubu ve diğer büyük yerli tahıl şirketleri ile başarılı bir şekilde işbirliği yapmak, çeşitli önde gelen şirketlerle derinlemesine stratejik ortaklıklar kurmuştur. illerde bu şirketler için "insansız" paketleme atölyeleri oluşturmak.Aynı zamanda yurt dışı pazar tanıtımları da düzenli bir şekilde ilerlemektedir.Şirket, ABCD'nin dört büyük uluslararası tahıl tüccarı ile işbirliği yapıyor ve Endonezya, Pakistan, Tayland, Endonezya, Filipinler, Türkiye, Kolombiya ve diğer ülke ve bölgelere ihracat yapıyor.

 

Çin Anhui Yongcheng Electronic and Mechanical Technology Co., Ltd. şirket Profili 1

 

"Yenilik, istikrar, saygı ve mükemmellik" temel değerleri

 

Art arda "Ulusal Yüksek Teknoloji Şirketi", "Ulusal Fikri Mülkiyet Avantajı İşletmesi", "Anhui Eyaleti Tanınan Kurumsal Teknoloji Merkezi", "Anhui Eyaleti Endüstriyel Tasarım Merkezi", "Anhui Eyaleti Özel Yeni Küçük ve Orta Ölçekli İşletme", " Anhui Eyaleti Teknoloji İnovasyonu "Gösteri İşletmesi", "Anhui Ünlü Marka Ürünü", "Anhui Ünlü Markası", "Anhui Eyaleti Sözleşmeye Uyma ve Krediye Değerli İşletme", "Lu'an Bilim ve Teknoloji İnovasyonu İşletmesi", "Lu'an Mühendislik Teknoloji Merkezi", "Lu'an Şehri "Fikri Mülkiyet Avantajı Girişimi", "Lu'an Belediye Hükümeti Kalite Ödülü Adaylığı Ödülü" ve diğer ödüller.

Şirket, "yenilik, istikrar, saygı ve mükemmellik" temel değerlerine bağlı kalmakta, bağımsız inovasyonu temel taşı olarak almakta, misyon olarak "daha iyi bir yaşam yaratmakta", marka geliştirmeyi hedef olarak almakta ve tarıma tam hizmet vermektedir. yan ürün işleme işletmeleri "İşi kolaylaştırmak için otomasyon teknolojisini kullanın" kurumsal vizyonunu gerçekleştirme çabalarının yönü olarak!

 

Çin Anhui Yongcheng Electronic and Mechanical Technology Co., Ltd. şirket Profili 2

Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Markalar : EWINALL,JIEZHICHENG

No. Çalışanları : 400~500

Yıllık satış : 45000000-50000000

Yıl kurulan : 2000

İhracat p.c : 70% - 80%

ADM: ADM(Archer Daniels Midland)

Bunge: Bunge in china

Cargill: Cargill in china

Louis Dreyfus: Louis Dreyfus in china

Asia Golden: Thailand Asia Golden

Tanasan: Thailand Tanasan

Garibson: Garibson in Pakistan

COFCO: COFCO

WILMAR: WILMAR in the world

Tailiang: Tailiang in Guangzhou

Şirket tarihçesi

Geliştirme Yolu

 
 
 
Ağustos 2020

Anhui Yongcheng Electronics'in 20. Yıldönümü

 
Aralık 2019

"Ulusal Fikri Mülkiyet Avantajı Kurumsal" unvanını kazandı

 
Ekim 2019

Yongpan Elektromekanik Projesinin ilk fazı devreye alındı

 
Mayıs 2019

"Otomatik doldurma hattı için biyonik torba açma cihazı için bir patent", "Anhui Eyaleti Patent Mükemmellik Ödülü" olarak ödüllendirildi

 
Mayıs 2019

"Şehir Mayıs Günü Çalışma Belgesi" kazandı

 
Şubat 2019

Anhui Yongpan Mechanical and Electrical Co., Ltd.'nin ilk aşaması tamamlandı

 
Ekim 2018

"QZB-900 otomatik paketleme ünitesi", 15. Çin Uluslararası Tahıl ve Petrol Ürünleri ve Ekipmanları Teknolojisi Fuarı'nda altın madalya kazandı

 
Şubat 2018

Belediye Geliştirme Bölgesi Yönetim Komitesi tarafından "2017 Mükemmel Bilim ve Teknoloji Yeniliği Girişimi" unvanını aldı

 
Aralık 2017

Anhui Yongpan Electromechanical Co., Ltd., Anhui Yongcheng Electronic Machinery Technology Co., Ltd. tarafından yatırım yapılarak inşa edildi ve merkezi bir inşaat töreni düzenledi.

 
Aralık 2017

Lu'an Belediye Halk Hükümeti tarafından verilen "Belediye Hükümeti Kalite Adaylığı Ödülünü" kazandı

 
Ekim 2017

"QZB-900Z otomatik paketleme makinesi", 15. Çin Uluslararası Tahıl ve Petrol Ürünleri ve Ekipmanları Teknolojisi Fuarı'nın altın madalyasını kazandı

 
Şubat 2017

Belediye İmar Bölgesi Yönetim Kurulu tarafından "En Büyüyen Sanayi Kuruluşu" olarak derecelendirildi

 
Aralık 2016

6. Çin Tahıl ve Petrol Listesi'nde "Çin Tahıl Makinelerinin En Etkili Marka Kuruluşu" fahri unvanını kazandı.

 
Kasım 2016

"QZB-900 otomatik paketleme ünitesi", 14. Çin Uluslararası Tahıl ve Petrol Ürünleri ve Ekipmanları Teknolojisi Fuarı'nın altın madalyasını kazandı

 
Eylül 2016

CE sertifikası geçti

 
Eylül 2016

"QZB Serisi Tam Otomatik Paketleme Ünitesi" projesi, Anhui Eyaleti Sanayi ve Ticaret Federasyonu tarafından "Bilim ve Teknoloji İlerleme Ödülü"ne layık görüldü.

 
Aralık 2015

Beşinci Çin Tahıl ve Yağ Listesi'nde "Çin Hububat ve Yağları (Tahıl Makineleri) Enerji Tasarrufu ve Verimliliği Artırıcı İşletme" fahri unvanını kazandı.

 
Kasım 2015

Bir "il doktora sonrası araştırma iş istasyonu" kurmak için onaylandı

 
Eylül 2015

Anhui Eyaleti Uzmanlaşmış Özel Yeni Küçük ve Orta Ölçekli İşletmenin fahri unvanını kazandı

 
Temmuz 2015

Northeast Rice Industry Business Electronic Alliance'ın üye birimi olarak seçildi

 
Temmuz 2015

İkinci "Ulusal Hububat ve Yağlar Mükemmel Teknolojik Yenilik Girişimi" fahri unvanını kazandı.

 
Haziran 2015

Belediye Sanayi ve Ticaret İdaresi ve Kalite ve Teknik Denetleme İdaresi tarafından "sözleşmeli ve güvenilir bir işletme" olarak derecelendirildi

 
 

Firma Servisi

Hizmet İçeriği:
A. 7*24 saat tüm hava koşullarında hizmet Müşteriler 24 saat içinde servis hattını ararlar ve servis sistemi en kısa sürede devreye girerek servis süresini etkin bir şekilde iyileştirir ve müşterilere beş yıldızlı bir sevgi hizmeti sunar, 365 gün boyunca güven, özen, sabır ve azim.
B. İnsancıllaştırılmış eğitim sistemi, sürekli maddi olmayan değer yaratmak için her zaman bir müşteri olacaktır.Özel üst düzey mühendisler, şüpheleri herhangi bir zamanda çözmek için müşterilere yerinde operasyon açıklamaları ve derinlemesine telefon iletişimi eğitim hizmetleri sunar.

Şirket takım

Şu anda, Yongcheng'in yan kuruluşları arasında Anhui Yongpan Electromechanical Co., Ltd. (üretim ve satışları üstleniyor) bulunmaktadır. , otomatik paketleme üniteleri, otomatik kutulama makineleri ve ikincil torbalama makineleri), Lu'an Yongcheng Zhuoyue Machinery Processing Co., Ltd. (ölçü aletleri ve otomatik paketleme makineleri gibi paketleme makineleri ürünlerinin parça ve bileşenlerinin işlenmesiyle uğraşan), Nanjing Yiweile Otomasyon Teknolojisi Ltd. otomatik kutulama makineleri ve ikincil torbalama makineleri), Lu'an Yongcheng Zhuoyue Machinery Processing Co., Ltd. (ölçü aletleri ve otomatik paketleme makineleri gibi paketleme makinesi ürünlerinin parçalarının ve bileşenlerinin işlenmesiyle uğraşmaktadır), Nanjing Yiweile Automation Technology Co., Ltd. (ne araştırma ve geliştirme ile uğraşmaktadır)beyazgıda otomatik paketleme makineleri endüstrisinde teknolojiler, yeni ürünler ve yeni projeler) Üç bağlı şirket.

İLETİŞİM

Adres: 1708, Gaocheng Doğu Yolu, Ekonomik Kalkınma Bölgesi, Lu'an Şehri, Anhui Eyaleti

Fabrika adres:1708, Gaocheng Doğu Yolu, Ekonomik Kalkınma Bölgesi, Lu'an Şehri, Anhui Eyaleti